2021/10/11
                  
2 هفته قبل

۱۷ مهر ۱۴۰۰ – ۱۴:۰۰ اخبار کرمان
استاندار کرمان: دورکاری کارمندان ادارات پایان یافته است
گروه استان‌ها – استاندار کرمان گفت: دورکاری کارمندان ادارات استان کرمان منتفی است و تمامی کارمندان باید از فردا بر سر کار خود حاضر شوند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، علی زینی‌وند ظهر امروز در جلسه ستاد کرونای استان کرمان با تبریک حلول ماه ربیع الاول اظهار داشت: گزارش وضعیت کرونا در استان نشان از ثبات بیماری بوده اما وضعیت موجود با توجه به شروع فصل سرما شکننده است.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها و ائمه جمعه اهمیت واکسیناسیون را برای مردم تبیین کنند ادامه داد: از طرفی دیگر باید این مسئله عنوان شود که واکسیناسیون مصونیت ابتلا ایجاد نمی‌کند و باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در دنیا بر آموزش حضوری تأکید دارند و باید شرایطی فراهم شود تا به صورت مدارس حضوری برگزار شود گفت: مدیران مدارس راهکارهای مناسب برای واکسیناسیون دانش آموز بالای ۱۲ سال را پیش‌بینی کنند که هر چه سریع‌تر انجام شود.

وی با بیان اینکه متأسفانه استقبال افراد زیر ۵۰ سال از واکسیناسیون کرونا در استان کم است و نباید زحمات کشیده شده ضایع شود افزود: تمام کارمندان دستگاه‌های اداری استان باید واکسن کرونا را تزریق کرده و حتماً نظارت و پیگیری شود.

زینی‌وند با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی استان نیز باید واکسیناسیون نیروهای خود را پیگیری کنند ادامه داد: دورکاری ادارات منتفی است و تمام کارکنان باید در محل کار خود حضور پیدا کنند.

وی با بیان اینکه استفاده از ماسک در تمام اماکن به‌ویژه مدارس الزامی است گفت: طرح هوشمند مقابله با بیماری کرونا به‌روز رسانی می‌شود و قائدتاً در آینده نزدیک خدمت‌رسانی منوط به تزریق واکسن کرونا است.

استاندار کرمان با تأکید بر اینکه اصنافی که ارتباط زیادی با مردم دارند حتماً واکسن خود را دریافت کنند ادامه داد: در حال حاضر هیچ محدودیتی برای واکسیناسیون کرونا در استان وجود ندارد و کارمندان از فردا باید بر سر کار حاضر شوند و بحث دورکاری منتفی شده است.

نویسنده : kermanblog

با شروع هر کاری به پایان نزدیک می شویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط