2017/09/26
                  
4 سال قبل

اینترنت پر سرعت ADSL روی خطوط فیبر ONU pgspcm

 

آیا شما جز کسانی هستید که درخواست سرویس اینترنت پر سرعت ADSL+2 داشته اند اما بعضا با مشکل خطوط فیبر- pcm- pgs یا onu روبرو شده اید و نتوانستید از اینترنت پر سرعت بر روی خط تلفن خود بهره مند شوید؟

 

فیبر نوری -pgs – pcm – onu

برای انتقال اینترنت پر سرعت از مراکز مخابراتی به منازل نیاز به یک زوج سیم مستقیم از مرکز مخابرات به منازل هستیم.

 

 

 

معرفی خطوط فیبر یا ONU

زمانیکه به متقاضی گفته می شود خط آنها به دلیل مشکل فیبر یا ONU امکان برقراری سرویس اینترنت پر سرعت را ندارد متعجب می شوند! در حالی که انتظار آن را دارند که خط آنها امکانات بیشتری داشته باشد. اشکال آنجاست که مخابرات از یک رشته فیبر نوری برای ارایه خط تلفن به کاربران بسیاری اقدام می نماید، و اینجاست که امکانات بسیار زیاد فیبر نوری به دلیل به اشتراک گذاری امکانات آن، امکان انتقال اینترنت پر سرعت را ندارد.

 

فیبر نوری- onu- خطوط فیبر

در این حالت از یک فیبر برای ارایه چند هزار خط تلفن به کاربران اقدام می شود که دلیل اصلی عدم امکان ارایه اینترنت پر سرعت ADSL+2 به متقاضیان می باشد.

معرفی خطوط pgs یا pcm :

شرکت مخابرات به دلیل کمبود امکانات از دستگاههایPGS یا PCM از یک زوج سیم استفاده کرده و ۸ خط تلفن به متقاضیان ارایه می کنند. این دلیل اصلی عدم امکان ارایه اینترنت پر سرعت ADSL+2 به متقاضیان می باشد.

استفاده از یک زوج سیم برای ارایه ۸ خط تلفن به متقاضیان توسط مخابرات به دلیل نبود امکانات دلیل عدم امکان ارایه اینترنت پر سرعت ADSL+2 بر روی خطوط آنها می باشد.

 

pgs – pcm – onu – خطوط فیبر- فیبر نوری – خطوط فیبر نوری

 

راه حل پیشنهادی:

 آسان ترین و بهترین راه بهره مندی از خدمات اینترنت پر سرعت و با کیفیت  بر روی خطوط فیبر نوری و pcm در کرمان از بهترینها در بین پارس آنلاین ، آسیاتک و مخابرات با کمترین قیمت توسط شرکت ذره‌بین می باشد. با مراجعه به سایت kerman-internet.ir  و یا تماس با شماره تلفن : ۳۶۴۲ – ۰۳۴ اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

 

 

نویسنده : kermanblog

با شروع هر کاری به پایان نزدیک می شویم!

یک پاسخ به “خطوط فیبر و PCM”

  1. بامداد گفت:

    دستگاه PCM خط مسی را ۴ تا میکند . فیبری در کار نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط