2017/09/27
                  
4 سال قبل

 

 

 

امروز میخوام راجع به برترین و انواع سیستم های حضوروغیاب و فروش فوق العاده آنها در شهر کرمان اطلاعاتی رو در اختیارتون قرار بدم، امیدوارم مطالب براتون جالب و مفید باشه:

 

 

یکی از نیازهای مدیران امروزی کنترل و نظارت بر کارکرد پرسنل و بهره وری آن هاست. یکی از این موارد کنترل و نظارت بر ورود و خروج کارمندان و همچنین محاسبه حقوقشان بر اساس این اطلاعات است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه‌های پیشرفته با بازار این امکان براحتی و با کمترین هزینه‌ها در اختیار مدیران قرار گرفته‌است.

با نصب دستگاه‌هایی که برای همین منظور طراحی شده‌اند در ادارت و شرکت‌ها, کارمندان در هنگام ورود. خروج با مراجعه به این دستگاه و با استفاده از ابزارهای مختلف مانند: کارت‌های هوشمند,اثرانگشت,اسکن چهره(تشخیص چهره) و… ورود و خروج خود را ثیت می‌نمایند.

 

 

 

 

 

این دستگاه‌ها در ابتدا به وسیله کارت‌هایی که در اختیار کارمندان قرار می‌گرفت عمل می‌کردنند اما به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی از قابلیت‌های بیومتریک انسان نظیر اثرانگشت,عنبیه چشم،چهره و… بهره جستند که امکان هر گونه تقلب را از بین می‌برد و سهولت بیشتری برای کارمندان به همراه داشت.

.

 

 

 

  • مدیران در هر لحظه می توانند از آخرین وضعیت رفت و آمد و کارکرد پرسنل آگاه شوند.
  • پرسنل با در اختیار داشتن آخرین وضعیت کارکرد خود در هر لحظه اطمینان بیشتری به عملکرد مجموعه حضور وغیاب خواهند نمود.
  • مراجعات به بخش حضور و غیاب از طرف پرسنل و استفاده از کاغذ جهت درخواست و صدور مجوز ترددهای بین روز به حداقل می رسد.
  • گزارشات دقیق و قابل اطمینان در هر لحظه در اختیار واحد مالی قرار می گیرد.

 

چرا دستگاه‌حضوروغیاب بخریم؟به طور کلی خرید دستگاه حضور و غیاب برای مدیران صرفه اقتصادی بسیاری دارد زیرا این سیستم با کنترل دقیق ورود و خروج درصد خطای محاسبات حقوق در پایان ماه را به صفر رسانده و با توجه به میزان کارکرد پرسنل مدیران می توانند آمار کاملی از مدت زمان کسر کار یا اضافه کار پرسنل خود را داشته باشند.

 

.

مزایای دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره:

یکی از روش های شناسایی افراد توسط دستگاه های حضور و غیاب (Time Attendance) و کنترل دسترسی (Access Control)، شناسایی بر اساس تشخیص چهره (Face Identification) می باشد. این شیوه شناسایی به همراه شناسایی از طریق اثرانگشت (Fingerprint) در دسته بندی شیوه های شناسایی بیومتریک (زیست سنجشی: Biometric) قرار می گیرد.

شناسایی بیومتریک بر اساس اندازه گیری پارامترهای فیزیولوژیکی و رفتاری افراد عمل می کند. روش­های بیومتریک بر اساس پارامترهای فیزیولوژیکی شامل عنبیه،تشخیص چهره، اثرانگشتان و هندسه دست می باشد که متدهای متداول آن در دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد شناسایی بر اساس تشخیص چهره و اثرانگشت می باشد.

به طور کلی روش های شناسایی بیومتریک به دلایل زیر بر سایر روش ها از جمله کارت های بدون تماس (Contactless RFID Cardکارت های هوشمند (Smart Cardکارت های مغناطیسی(Magnetic Card)، بارکد (Barcode) و کد عبور (Access Code) ارجح هستند؛

  • عدم امکان جعل یا کپی برداری
  • عدم گم شدن (کارت)
  • عدم فراموشی و یا لو رفتن (کد)
  • عدم فرسودگی

 

.

 

اما کدامیک از شیوه های شناسایی بیومتریک در سیستم های حضور و غیاب، کنترل تردد و کنترل دسترسی بهتر است؟

با در نظر گرفتن عدم نیاز تماس کاربر با دستگاه در سیستم های کنترل تردد تشخیص چهره، عمده مشکلات موجود در به کارگیری دستگاه های اثرانگشتی در سیستم های مبتنی بر تشخیص چهره وجود ندارد.مهمترین موضوعی که در بکارگیری دستگاه های تشخیص چهره باید بدان توجه داشت، نصب دستگاه در ارتفاع مناسب و در محلی به دور از تابش مستقیم و یا انعکاس نور آفتاب و یا پروژکتورهای پر نور می باشد. با رعایت این موارد به جرات می توان شیوه شناسایی تشخیص چهره را به عنوان برترین متد شناسایی در سیستم های حضور و غیاب و کنترل دسترسی رایج قلمداد نمود…!

جهت کسب اطلاعات بیشتر ازانواع دستگاه های حضور وغیاب و قیمت ها می‌ توانیدبا مراجعه به سایت کرمان سیستم(http://system-shop.ir )مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۶۴۲ – ۰۳۴ تماس حاصل فرمائید.

 

فروش و پشتیبانی و خدمات فروش انواع سیستمهای حضور غیاب با امکانات متنوع نظیر سیستمهای تشخیص چهره ، اثر انگشت و کارتی جهت سفارش خريدسیستم های كنترل تردد، گيتهای ورود و خروج، دستگيره اثر انگشتی، كسب اطلاعات در مورد شرايط فروش و يا مشاهده دموی نرم افزار با واحد فروش شركت ۳۶۴۲- ۰۳۴ تماس حاصل فرماييد.

 

 

 

نویسنده : kermanblog

با شروع هر کاری به پایان نزدیک می شویم!

یک پاسخ به “سیستم های حضور و غیاب در کرمان”

  1. […] سیستم های حضور و غیاب در کرمان کرمان بلاگ نشر و توصیف […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط